Pawian wyjechany, czyli na krancu swiata

w zwiazku z wyjazdem pawiana na kraniec swiata, mozna czytac teraz w tym miejscu: http://pawianwazji.blox.pl/html

Reklamy
Published in: on 09/19/2012 at 05:05  4 Komentarze  

The URI to TrackBack this entry is: https://pawianprzydrodze.wordpress.com/2012/09/19/pawian-wyjechany-czyli-na-krancu-swiata/trackback/

RSS feed for comments on this post.

4 KomentarzeDodaj komentarz

  1. Pawian Wyjechany i Już Wrócony Ale Się Nie Odzywa, czy Pawian Ciągle Wyjechany Ale Się Nie Odzywa? Tak czy siak – szkoda, bo wpisy Pawiana (a szczególnie te wyjechane) były fajną odskocznią poczas przerwy na kawę w Korporze (czyt.: Bestii Babilońskiej)…

  2. Pragnę wyrazić swoje oburzenie bluźnierzczym pomysłem czytania Pawiana dla czczej rorywki i do kawy. Żeby chociaż do kotleta!
    Chętnie bym się dowiedział czy Margaritę Grigoriewnę dopadł w końcu egzotyczny amant, jak z bananowego pomarańczowego Singapuru. Ale Pawian, mistrzyni suspensu, każe nam znowu czekać z zapartym tchem przez rok albo dwa.
    Zawsze się obawiam o zdrowie i życie Pawiana, który nie stroni od drmatycznych przygód, ale widziano go ostatnio na łamach prasy elitarnej oraz w Facebooku, więc raczej żyje.

  3. Pawian przez jakiś czas jeszcze będzie Zajętym Pawianem Oficjalnym, który pisze kolejną książkę i jest zmachany, niby jednoręki tapeciarz. Można mnie łapać na fejsbuce, albo na łamach elitarnej prasy. Fakt. Na razie tylko na tyle mnie stać. Natomiast powoli kończę i… zobaczymy co dalej. Uściski.

  4. PS. Amant nie dopadł, bo zniknął. I był zniknięty, aż do naszego wyjazdu. Natomiast wyjazd, oooo… to kiedyś musze opisać. Był wyjazd limuzyną z przyciemnianymi szybami i niejakim panem Stasem w garniaku i lakierkach. To ci było.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: